• 0 out of 5

  Power System G-Power straps

  TRHAČKY ZNAČKY POWER SYSTEM POWER SYSTEM Posilovací trhačky s protiskluzem G-POWER STRAPS – řemeny ze silné bavlny umožňujíci pevný, neklouzavý úchop – silikonový protiskluz – jemné polstrování z neoprénu pro podporu zápěstí – dvojité prošití zajišťující dlouhou životnost. Velikost-univerzální.

  9.61
 • 0 out of 5

  MEX POWER PRO LIFTING HOOKS

  MEX POWER PRO ZDVÍHACIE HÁČKY
  Zdvíhacie háčiky MEX POWER PRO – dobre premyslená kombinácia oceľovej gumy a ťažkých pásov s uzáverom na suchý zips pre rukoväť “Pitbull”. Toto príslušenstvo je určené hlavne pre ťažkých zdvižných vozíkov, ktorí okrem pohodlia zvýšenej zdvíhacej kapacity potrebujú pohodlie pri neobmedzených pohyboch a plynulom dotyku, takže ak sa dostanete do mozoľov alebo pľuzgierov, zdvíhacie háčiky MEX POWER PRO vás nebudú zaujímať . Háčiky sú také silné, že keď ich obaľujete okolo tyče, môžete držať lištu a zároveň tlieskať rukami. Buďte profesionálni a urobte správny dojem.

  16.09
 • 0 out of 5

  MEX PRO LIFT LIFTING STRAPS

  -vyrobené z pevnej textílie

  – neoprenova ochrana okolo zápästia

  -zosilnia uchop 

  Trhačky prohormony sú vyrobené z pevnej tkaniny určené pre zosilnenie úchopu pri cvičení ťažkých cvikov. Ocenia ich najmä kulturisti, powerlifteri a rôzny silový športovci.

  9.61